Разновидность оснований для кроватей

Сучасні ліжка в спальню, для виробництва яких використовують суцільну плиту дерева, зараз досить рідкісні. У більшості випадків ортопедична основа складається з металевих конструкцій із пазами для дерев’яних ламелей.

Сучасні красиві ліжка в спальню виготовляються двох видів – з нерухомою основою або підйомним механізмом.

У другому випадку спальне місце має підйомний механізм, що полегшує можливість прибирати речі у вбудований короб ліжка. Така конструкція коштує дещо дорожче, але зручніша в експлуатації.

Якщо ви вирішите вибрати каркас ліжка в спальню з підйомним механізмом, майте на увазі, що на сьогоднішній день меблевий ринок пропонує три його основні різновиди – газові амортизатори, кручені пружини, ручний підйом.

Механізми, за допомогою яких основа ліжка піднімається, кріпляться до основи матраца або бокових частин каркасу. Подібні моделі відмінно підійдуть для невеликих спалень, оскільки є додатковою системою зберігання. Єдине, краще купувати меблі у виробника, який добре зарекомендував себе на ринку і дає гарантію на свою продукцію.

Найпоширенішими є моделі ліжок із ручним підйомним механізмом. Він найпростіший у використанні та виготовленні, надійний, довговічний, до того ж найдешевший. Головним же його недоліком можна назвати необхідність прикладати фізичні зусилля для того, щоб підняти основу ліжка. Втім, якщо у вас немає необхідності заглядати в коробку по кілька разів на день, то такий варіант може стати оптимальним.

Також надійними та простими в експлуатації є підйомні механізми з крученими пружинами. Вартість таких ліжок дещо вища, ніж аналогів з ручним підйомом, але все ж таки цілком прийнятна. До їх плюсів можна віднести меншу кількість зусиль, які потрібно докласти, щоб підняти ліжко, а до мінусів – необхідність періодичної заміни самих пружин, схильних до зносу та розтягування в процесі експлуатації.

Ну і, нарешті, ще одним підйомним механізмом, який широко використовується останнім часом, є газовий ліфт. Ліжко в спальню, обладнане подібним витягом, відкриватиметься практично без зусиль. Робота газового механізму безшумна та плавна, а п’ятирічна гарантія робить цей тип витягів ще більш привабливим для покупця. Ще однією перевагою газового ліфта є те, що він легко підніме будь-який матрац незалежно від його ваги.

Виготовлення меблів на замовлення в Миколаєві

Замовлення сучасних корпусних меблів:

+38 063 990 96 87, +38 096 212 87 78